verkocht
Hobby Prestige 425
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Breedte | 220 cm |
| Kenteken | WJ-35-ZP |
| Gewicht leeg | 831 kg |
| Lengte | 587 cm |
| Max-gewicht | 1050 kg |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Stabilisator, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Eindkeuken met Rondzit waar je groot 2 pers bed van kan maken.
Optie:
- Bovag beurt en 1 jaar garantie € 195,-
