verkocht
Hobby De luxe 540 uk
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 5 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Breedte | 233 cm |
| Kenteken | WB-DX-83 |
| Gewicht leeg | 1160 kg |
| Lengte | 737 cm |
| Max-gewicht | 1500 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Ladder en Imperiaal, Luifel, Magnetron, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT
5 pers. Caravan met voorin stapelbed en treinzit
Achterin rondzit
Dorema voortent van 3 mtr. Diep en een voortent luifel
Banden zijn van 2020
