verkocht
Knaus Sudwind 550 Stapelbed
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Breedte | 245 cm |
| Kenteken | WP-TG-79 |
| Gewicht leeg | 1250 kg |
| Lengte | 750 cm |
| Max-gewicht | 1700 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Accu, Acculader, Airco, Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Disselafdekking, Disselslot, Douche, Hordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Mover, Omvormer, Oplegmatras, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT
Mooie 6 pers. caravan en bomvol!!
- Dometic dak airco
- Reich mover
- Brand Magellan voortent 3 mtr. diep
- Dorema voortent 2,5 mtr. diep
- Luifel voor aan de voortent
De banden zijn van 2021
