verkocht
Caravelair Silver 375
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WV-59-BK |
| Gewicht leeg | 590 kg |
| Lengte | 494 cm |
| Max-gewicht | 900 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Luifel, Omvormer, Reservewiel, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie en compacte caravan
Achterin kun je stapel bed maken, zeer ideaal voor gezinnen met 2 kinderen
Voorin is nu bed met latten bodem maar is weer om te bouwen tot origineel 4 pers zit
Midden toilet ruimte met porta potti
Max. Gewicht 900 kg
Compleet met Dorema voortent
En nog een luifel met zijwanden
Banden zijn van 2023
