HOME-CAR Rally 462
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Breedte | 210 cm |
| Carrosserie | Toercaravan |
| Gewicht leeg | 807 kg |
| Lengte | 633 cm |
| Max-gewicht | 1300 kg |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Omvormer/Lader, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Super nette caravan!!
Groot bed voorin met 2 matrassen, originele spullen nog aanwezig!!
Voortent met uitbouw
Panarama luifel
