verkocht
Burstner Belcanto 590 TL
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Breedte | 254 cm |
| Kenteken | 91-WKS-2 |
| Gewicht leeg | 1460 kg |
| Max-gewicht | 1600 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Disselafdekking, Kachel, Koel/Vries combinatie, Omvormer, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie ruime caravan
2 x 1 pers. bed met daar achter ruime toilet ruimte
2 x groot heki 2 dakluik
Grote koelkast met aparte vriezer
Toilet (sanibroyeur) kan op afvoer van camping aangesloten worden
