verkocht
Hobby Exclusive 560 uff
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Breedte | 250 cm |
| Kenteken | WF-XB-74 |
| Gewicht leeg | 1280 kg |
| Lengte | 752 cm |
| Max-gewicht | 1600 kg |
Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Voortent, Vuilwatertank, Watertank (los)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Caravan is door ons nieuw geleverd en komt dus van 1e eigenaar!!
Incl. Baco seizoens tent van 250
