verkocht
Delta Caravans summerline
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WL-ZX-64 |
| Gewicht leeg | 850 kg |
| Lengte | 601 cm |
| Max-gewicht | 1200 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Accu, Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Fietsrek achterop, Kachel, Koelkast, Mover, Omvormer, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie compacte caravan met Frans vast bed
Reich Mover
Banden zijn van 2021
