verkocht
Home-car Rally 520
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 5 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WL-80-RV |
| Gewicht leeg | 913 kg |
| Lengte | 681 cm |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Serviceluik, Stabilisator, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie tandemas caravan.
Groot bed aan de voorzijde van 200 x 200
Achterin kan een origineel stapelbed uitklappen (zie foto)
Incl. mooie voortent en luifel van Dorema
