verkocht
Hobby Excellent 495 ul
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | 09-WK-ZH |
| Gewicht leeg | 1298 kg |
| Lengte | 713 cm |
| Max-gewicht | 1500 kg |
Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Lichtmetalen velgen, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Vuilwatertank, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie caravan en komt van 1e eigenaar
- Originele Hobby premium velgen
- Extra service luik
