verkocht
Hobby Classic 430
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Breedte | 220 cm |
| Kenteken | WK-86-YY |
| Gewicht leeg | 881 kg |
| Max-gewicht | 1180 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Fietsrek achterop, Kachel, Koelkast, Luifel, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer nette 4 pers caravan
Compleet met voortent en luifel
Groot heki dakluik
Fietsen drager achterop
