verkocht
Avento Excellence 420
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Breedte | 219 cm |
| Kenteken | WF-FN-54 |
| Gewicht leeg | 945 kg |
| Lengte | 623 cm |
| Max-gewicht | 1290 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Hordeur, Kachel, Koelkast, Lichtmetalen velgen, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen, Vloerverwarming, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie caravan
Groot 2 pers. bed of grote rondzit
Mooie ruime L keuken
Vloer verwarming
Warm water boiler
Banden zijn van 2021
Incl. Voortent
