verkocht
Beyerland Vitesse 400-2
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Breedte | 219 cm |
| Kenteken | WK-69-XD |
| Gewicht leeg | 669 kg |
| Lengte | 544 cm |
| Max-gewicht | 1000 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Kleine caravan met groot 2 pers. bed
Compleet met voortent
