verkocht
Hobby Classic 370
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WJ-23-HK |
| Gewicht leeg | 738 kg |
| Lengte | 537 cm |
| Max-gewicht | 1050 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Schokbrekers, Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie en kleine caravan
4 slaap plaatsen en vast toilet
Zgan Dorema voortent!!
