verkocht
Hobby Prestige 520 TQM
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1990 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WF-45-NR |
| Gewicht leeg | 1044 kg |
| Max-gewicht | 1320 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Omvormer, Ringverwarming, Schokbrekers, Toilet
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie ruime caravan!!
Klein beetje vocht schade rond keuken raam achter, is nu water dicht!
