verkocht
Hobby Classic 420
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Breedte | 220 cm |
| Kenteken | WK-76-PX |
| Gewicht leeg | 841 kg |
| Lengte | 592 cm |
| Max-gewicht | 1050 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Fietsen drager achter, Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT
Zeer nette en compacte caravan
4 slaap plaatsen en en vast toilet
Compleet met Isabelle voortent
Boekjes/documentatie compleet aanwezig
