verkocht
Hobby Excellent 470 uf
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Breedte | 220 cm |
| Kenteken | WN-32-PZ |
| Gewicht leeg | 1010 kg |
| Max-gewicht | 1350 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie ruime Hobby met 2 pers. bed en rondzit
Compleet met Isabella voortent
Banden zijn van 2022
