verkocht
Hobby Excellent 500 Kmfe
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Breedte | 233 cm |
| Kenteken | WF-TS-48 |
| Gewicht leeg | 1102 kg |
| Lengte | 709 cm |
| Max-gewicht | 1500 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Disselafdekking, Douche, Kachel, Koelkast, Ladder en Imperiaal, Magnetron, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Voortent, Watertank (los)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie 6 pers. Caravan met stapelbed en vast bed
Compleet met grote Hyper camp lazio 350 voortent
Dak en rechter zijde caravan hebben hagel schade
Voor info bel 0031 40 2538982
