verkocht
Hobby Exclusive 560 UFF
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 250 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Breedte | 250 cm |
| Kenteken | WL-ZN-28 |
| Gewicht leeg | 1340 kg |
| Lengte | 757 cm |
| Max-gewicht | 1600 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Apothekerskast, Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Disselafdekking, Kachel, Koelkast, Ladder en Imperiaal, Luifel, Magnetron, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen, Voortent, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie ruime caravan:
Voorin groot Qeeunsbed
Compleet met:
Walker 300 atrium voortent van 2 jaar oud
Walker eclips luifel met 2 zijwanden
