verkocht
Chateau Cantara
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1990 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WF-53-RN |
| Gewicht leeg | 712 kg |
| Lengte | 567 cm |
| Max-gewicht | 1000 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Disselafdekking, Hordeur, Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer nette Chateau caravan
Compleet met voortent
3 slaap plaatsen
Vast cassette toilet
Plisse hordeur
Voor info bel 0031(0)40 2538982
