verkocht
Hobby Classic 430
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1991 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WG-14-YD |
| Gewicht leeg | 804 kg |
| Max-gewicht | 1050 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Compleet met zeer mooie Unico voortent
Deze is 3 jaar oud en 320 cm diep!!
Voor meer info bel 040-2538982
