verkocht
Knaus Sudwind 550 tk
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 5 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WL-TR-73 |
| Gewicht leeg | 1160 kg |
| Max-gewicht | 1500 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik heki, Dakluik(en), Hordeur, Kachel, Koelkast, Omvormer, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie en ruime caravan
5 slaap plaatsen
Voor info bel 0031 (0)40 2538982
