verkocht
Burstner Holiday 430
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1991 |
| Breedte | 217 cm |
| Kenteken | WF-17-ZN |
| Gewicht leeg | 786 kg |
| Lengte | 610 cm |
| Max-gewicht | 1000 kg |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer/Lader, Schokbrekers, Voortent, Watertank (los)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Incl. mooie Dorema tent met uitbouw, deze is 6 maanden oud!!
