verkocht
Lmc Europa 390
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Breedte | 220 cm |
| Kenteken | WL-34-GG |
| Gewicht leeg | 830 kg |
| Max-gewicht | 1100 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Hordeur, Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie eindkeuken met nette voortent
Banden zijn van 2018
