verkocht
Chateau Cantara 460
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WJ-70-ZH |
| Gewicht leeg | 827 kg |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Luifel, Omvormer, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie caravan compleet met Voortent en luifel
Grote rond zit voorin
Caran heeft 2 mini heki dakluiken
