€ 0,00
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WY-99-JR |
| Gewicht leeg | 1145 kg |
| Lengte | 689 cm |
| Max-gewicht | 1400 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Accu, Boiler, Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Hordeur, Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Verzwaarde steunen, Voortent
Omschrijving