verkocht
Hobby Excellent 440 sfr
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Breedte | 230 cm |
| Carrosserie | Toercaravan |
| Gewicht leeg | 1002 kg |
| Lengte | 621 cm |
| Max-gewicht | 1350 kg |
Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Oven, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie caravan met grote koelkast en aparte vriezer!!
Originele gas oven in de keuken!!
Starcamp toscane voortent met voortent luifel!!
Banden zijn van 2013
