verkocht
Avento Royal 395
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Breedte | 219 cm |
| Kenteken | WN-38-NG |
| Gewicht leeg | 923 kg |
| Lengte | 587 cm |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie compacte eindkeuken
Incl. Etui luifel
Banden zijn van 2020
2 x service luik
