verkocht
Hobby Excellent 540 ul
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Maandengarantie | 12 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WT-40-JH |
| Gewicht leeg | 1200 kg |
| Lengte | 731 cm |
| Max-gewicht | 1500 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Fietsen drager voorop, Groot Dakluik, Kachel, Koelkast, Luifel, Luifel Omnistor, Mistachterlicht, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer nette caravan met 2 enkele bedden
Mooie keuken net magnetron
Caravan heeft altijd binnen gestald gestaan
Banden zijn van 2016
