verkocht
Hobby vip 575 uff
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 0 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Breedte | 250 cm |
| Kenteken | 13-WN-KD |
| Gewicht leeg | 1400 kg |
| Max-gewicht | 1600 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Halve hordeur, Kachel, Koelkast, Lichtmetalen velgen, Luifel, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Voortent, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer nette Hobby met Queen bed
- Grote koelkast met aparte vriezer
- Gas oven
- TV in de slaapkamer
Kampa opblaasbare voortent van 3 mtr diep
Unico verona luifel van 2019
Banden zijn ook van 2019
LM velgen
