verkocht
Eriba Nova GL 530
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | 99-WP-DR |
| Gewicht leeg | 1460 kg |
| Max-gewicht | 1800 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Lichtmetalen velgen, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
