verkocht
Sprite Cosmos Qua 510
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 5 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1990 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | WD-29-GT |
| Gewicht leeg | 871 kg |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer/Lader, Serviceluik, Stabilisator
OmschrijvingVERKOCHT!!
Ruime tandemasser caravan
Stapelbed achter over de breedte
