verkocht
Burstner City 390
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1984 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | 21-WE-48 |
| Gewicht leeg | 624 kg |
| Max-gewicht | 850 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Dakluik, Kachel, Koelkast, Mover, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer nette caravan met groot 2 pers. bed.
Reich mover
originele Walker voortent kleur bruin
Banden zijn van 2015
Koelkast is ook in 2015 vervangen
