verkocht
Burstner City 535
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1992 |
| Breedte | 217 cm |
| Kenteken | WH-61-ZL |
| Gewicht leeg | 1000 kg |
| Lengte | 718 cm |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie ruime caravan met voortent
Voorin zit een kinderkamer waar je 4 slaap plaatsen kunt creëren.
Achterin zit een 2 pers bed.
Voor meer info bel 040 2538982
