verkocht
Fendt Saphir 450 QB
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WZ-92-XJ |
| Gewicht leeg | 960 kg |
| Lengte | 634 cm |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Fietsen drager achter, Groot Dakluik, Kachel, Koelkast, Luifel, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie Fendt met dwars vast bed van 210 x 140 cm
-Dorema voortent met allu. frame
- Luifel
- 2 x fietsendrager (voor en achter)
compleet met originele boekjes
