verkocht
Eifelland Holiday 415
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Breedte | 217 cm |
| Kenteken | WV-14-YJ |
| Gewicht leeg | 800 kg |
| Lengte | 598 cm |
| Max-gewicht | 1100 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent, Watertank (los)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Super mooie Eifeland met vastbed en treinzit
Incl. Dorema voortent
Banden zijn van 2018
