Hobby De luxe 400 sfe
€ 13.500,00
Opties & accessoires
€ 13.500,00
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Breedte | 230 cm |
| Carrosserie | Toercaravan |
| Gewicht leeg | 1077 kg |
| Lengte | 590 cm |
| Max-gewicht | 1350 kg |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator
OmschrijvingZeer nette caravan voor een zeer scherpe prijs!!
LM velgen
Van binnen zeer netjes
Van buiten een paar kleine min puntjes
- Beschadiging LA zie foto
- Op het dak heeft een Thule luifel gezeten en deze is gedemonteerd zie laatste foto
Geen ernstige dingen maar daarom is de prijs wel SUPER!!
Optie:
- BOVAG beurt incl. 1 jaar garantie € 195,-
