verkocht
Fendt Saphir 470 tf
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WS-LH-03 |
| Gewicht leeg | 1060 kg |
| Lengte | 659 cm |
| Max-gewicht | 1360 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Groot Dakluik, Kachel, Koelkast, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Super nette caravan
Incl. Dorema multi nova excellent voortent met allu. frame
Tempo 100 km/u keuring voor Duitsland
