verkocht
Adria Forma 490
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Breedte | 231 cm |
| Kenteken | WK-73-TS |
| Gewicht leeg | 971 kg |
| Lengte | 629 cm |
| Max-gewicht | 1300 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers
OmschrijvingVERKOCHT!!
4 pers. caravan met rondzit
toilet met cassette toilet
kussens van dinette zijn weg tafel is er nog wel
