verkocht
Hobby Prestige 650 umfe
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 5 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Breedte | 250 cm |
| Kenteken | WG-XX-89 |
| Gewicht leeg | 1520 kg |
| Lengte | 843 cm |
| Max-gewicht | 1900 kg |
| Opbouwlengte | 6tot7Meter |
Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Douche, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie ruime tandemasser
Frans vastbed voorin
Treinzit in hert midden
Grote rondzit achterin
