verkocht
Hobby De luxe 500 kmfe
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Breedte | 225 cm |
| Kenteken | 84-WF-ND |
| Gewicht leeg | 1163 kg |
| Lengte | 705 cm |
| Max-gewicht | 1400 kg |
| Opbouwlengte | 5tot6Meter |
Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Douche, Fietsen drager achter, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent, Watertank (los)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie 6 persoons caravan
Stapelbed , vastbed en midden zit
Incl. Brand voortent met luifel en uitbouw
