verkocht
Hobby Classic 420
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 1990 |
| Breedte | 210 cm |
| Carrosserie | Toercaravan |
| Gewicht leeg | 794 kg |
| Lengte | 583 cm |
| Max-gewicht | 1050 kg |
Buitenlamp, Cassettetoilet, Dakluik, Kachel, Koelkast, Omvormer/Lader, Reservewiel, Schokbrekers, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
