verkocht
Hobby Excellent 540 ul
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 195 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WX-JZ-43 |
| Gewicht leeg | 1170 kg |
| Lengte | 730 cm |
| Max-gewicht | 1600 kg |
Accu, Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Fietsen drager achter, Groot Dakluik, Kachel, Koelkast, Lichtmetalen velgen, Luifel, Mistachterlicht, Mover, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Verzwaarde steunen, Voortent, Watertank (vast)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer nette caravan.
Incl. Voortent en luifel
Banden van 2019
LM velgen
Rondzit tafel heeft telescoop poot
Volautomatische schotel
