verkocht
Hobby De luxe 460 ufe
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Breedte | 230 cm |
| Kenteken | WR-VB-42 |
| Gewicht leeg | 1065 kg |
| Lengte | 657 cm |
| Max-gewicht | 1350 kg |
Boiler, Buitenaansluiting 230V/12V/TV, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Disselafdekking, Douche, Fietsen drager achter, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent, Watertank (los)
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie caravan met voortent (zie foto)
Er zit ook nog een luifel bij (staat niet op de foto)
