verkocht
Sprite Super 410
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Breedte | 229 cm |
| Kenteken | WN-NH-51 |
| Gewicht leeg | 945 kg |
| Lengte | 571 cm |
| Max-gewicht | 1200 kg |
Boiler, Buitenlamp, Cassettetoilet, Combi Horren, Dakluik, Groot Dakluik, Hordeur, Kachel, Koelkast, Luifel, Mistachterlicht, Omvormer/Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik, Stabilisator, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Dorema voortent zie foto
