verkocht
Adria Optima 350
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1989 |
| Breedte | 209 cm |
| Kenteken | WD-53-BZ |
| Gewicht leeg | 610 kg |
| Lengte | 490 cm |
| Max-gewicht | 1000 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Reservewiel, Schokbrekers, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie kleine Adria caravan
Compleet met voortent
