verkocht
Burstner Holiday 420
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Breedte | 217 cm |
| Kenteken | WN-84-VN |
| Gewicht leeg | 766 kg |
| Lengte | 577 cm |
| Max-gewicht | 1100 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Fietsrek achterop, Kachel, Koelkast, Luifel, Omvormer, Reservewiel, Schokbrekers, Serviceluik(en), Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Leuke lichte 4 pers. Burstner caravan met vast toilet
Compleet met voortent en luifel
Thule fietsen rek achterop
