verkocht
Rapido Club 42 CP
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Breedte | 209 cm |
| Kenteken | WZ-36-NF |
| Gewicht leeg | 840 kg |
| Max-gewicht | 1000 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Disselslot, Hefdak, Kachel, Koelkast, Luifel, Reservewiel, Schokbrekers, Stabilisator, Tempo 100, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Zeer mooie Rapido met hefdak met vast bed en treinzit
En zeer compleet:
- Soplair voortent (origineel Rapido)
- Omnistor luifel
- Thetford toilet
- Truma gas kachel
- Banden van 2022
- Alle instructie boekjes
- Tempo 100 km/uur
