verkocht
Hobby Elegance 485
Prijs op aanvraag
Opties & accessoires
Prijs op aanvraag
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Breedte | 220 cm |
| Kenteken | WP-97-NV |
| Gewicht leeg | 1040 kg |
| Lengte | 662 cm |
| Max-gewicht | 1350 kg |
| Opbouwlengte | 4tot5Meter |
Buitenlamp, Combi Horren, Dakluik(en), Fietsrek achterop, Kachel, Koelkast, Omvormer, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbrekers, Serviceluik(en), Stabilisator, Toilet, Voortent
OmschrijvingVERKOCHT!!
Mooie caravan met Dorema voortent
Voorin 2 pers. vast bed
Achterin 1 pers. bed met zitje daar langs
