Knaus Luxus 365 met mooie voortent
€ 995,00
Opties & accessoires
€ 995,00
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bovag beurt | € 0 |
| Bouwjaar | 1981 |
| Breedte | 210 cm |
| Kenteken | 88-74-WR |
| Gewicht leeg | 648 kg |
| Max-gewicht | 900 kg |
| Opbouwlengte | Tot4Meter |
Buitenlamp, Dakluik(en), Kachel, Koelkast, Schokbrekers, Stabilisator, Voortent
OmschrijvingZeer leuke Knaus caravan
Compleet met mooie Gerjak voortent
Dak heeft oude vocht schade in het dak
Mooi model caravan voor te pimpen of voor festival
0031 (0)40 2538982
